Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ulet ndjeshëm numri i të infektuarve në Itali, 415 të vdekur në 24 orë

Gjatë 24 orëve në Itali janë shënuar 415 viktima.

Autoritetet shëndetësore bëjnë me dije se janë realizuar 87,889 teste, prej të cilëve kanë rezultuar pozitiv 10,872 pacientë.

Ajo çfarë vihet në dukej është ulja e numrit të pacientëve në spital , ndërsa theksohet se shkalla e pozitivistet është në rritje.

Ndërkohë Veneto konfirmohet si rajoni më me shumë të prekur me 2,583 raste, ndjekur nga Emilia-Romagna me 1,594, Lazio 1,205 dhe Lombardia 950.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet