Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Trafik i madh si pasojë e aksidentit/ Pamjet nga përplasja e fortë në Elbasan

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin pasditen e së hënës.

Raportohet se dy automjete tip “Mercedes-Benz” janë përplasur rëndë.

Në pamjet e siguruara duket se impakti i përplasjes ka qenë i lartë tek automjetet.

Ndërsa, për pasojë kanë mbetur të plagosur 2 persona. Si pasojë e përplasjes, u bllokua edhe aksi Elbasan-Peqin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet