Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthen fabrika e fishekzjarreve në Itali, shënohen tre viktima

Këtë të hënë në një fabrikë mediat italiane raportojnë për shpërthim në një fabrikë fishekzjarrësh.

Si pasojë e këtij shpërthimi janë raportuar tre viktima.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në Casalbordino, në provincën Chieti.

Ndërkohë zjarrfikësit të cilët kanë ndërhyrë për të vënë në kontroll flakët shprehen se 3 persona kanë humbur jetën dhe po ashtu është bllokuar trafiku për ata që udhëtojnë në jug.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet