Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Nuk respektuan masat anti-covid, gjobiten 619 qytetarë në Kosovë

Policia e Kosovës ka ndëshkuar me gjoba të gjithë ata qytetarë që nuk kanë respektuar protokollin anti-covid.

Gjatë 24 orëve të fundit, policia ka shqiptuar 619 gjoba në bazë të ligjit COVID-19.

Ndërkohë, dje sipas Instituti Kombëtar të Shëndetit Publik të Kosovës (IKSHPK) u regjistruan 223 raste të reja me COVID-19.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet