Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mposhti COVID-19, kthehet për Krishtlindje në Shqipëri Kryepeshkopi Anastas Janullatos

Kryepeshkopi i Shqipërisë Anastas Janullatos ka arritur të mposhti COVID-19 dhe ditën e sotme është kthyer në Shqipëri.

Vetëm 3 ditë përpara Krishtlindjeve Kryepeshkopi ka arritur në Shqipëri, për ti kaluar ato pranë besimtarëve shqiptar.

Janullatos është infektuar me COVID-19, në muajin nëntor dhe është dërguar menjëherë ne një spital të Athinës në Greqi, pasi kishte simptoma të lehta të virusit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet