Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Me kalë dhe pelerinë, Jonida Vokshi hyrje si princeshë në Festivalin e Këngës

Ka filluar nata e parë e Festiivalit të Këngës në RTSH, ku njëzet e pesë këngëtarë do të konkurojnë për ëndrrën drejt Roterdamit në edicionin e ardhshëm të Eurovizionit.

Moderatorët e edicionit të 59 janë zgjedhur Blendi Salaj dhe Jonida Vokshi.

Kjo e fundit i ka surprizuar të gjithë me hyrjen e pazakontë. Si kurrë më parë, Jonida ka qenë e hipur mbi kalë, e veshur me një pelerinë dhe me këpucët në dorë.

Ajo i ka surprizuar të gjithë, duke u komentuar edhe nga partneri i prezantimit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet