Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makinat përplasen “kokë më kokë” në aksin Elbasan-Peqin, dyshohet për disa të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin pasditen e së hënës. Raportohet se një fuoristradë dhe një mjet tip “Benz” janë përplasur rëndë.

Paraprakisht dyshohet për disa të plagosur, ndërsa policia dhe ambulanca ende nuk kanë mbërritur ende në vendngjarje.

Si pasojë e përplasjes, është bllokuar aksi Elbasan-Peqin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet