Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina e saj u përmbys në Vlorë, Françeska Jaçe shfaqet për herë të parë në publik

Modelja seksi, Françeska Jace është shfaqur për herë të parë në rrjetet sociale, një muaj pas aksidentit automobilistik në hyrje të Vlorës.

Automjeti i saj tip “Ford” me targa “AB 717 Fj” u kthye përmbys, por fatmirësisht nuk pati të lënduar.

Ndonëse në gjendje të mirë shëndetësore, Françeska ka zgjedhur të qendrojë e heshtur gjatë kësaj periudhe duke mos qenë aktive as me projektet e reja dhe as në rrjet.

Së fundmi, ajo ka thyer heshtjen duke postuar në Instagram një foto nga koha kur udhëtonte dhe nuk ekzistonin kufizimet anti-covid.

“Kujt tjetër po u mungojnë fluturimet?”, ka pyetur bukuroshja përmes postimit.Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet