Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Foto/ Kejvina Kthella në gjendje të dehur, nuk kontrollon dot veten

Kejvina Kthella, ish-velina bukuroshe është filmuar në një gjendje që nuk jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Kejvina shihet e dehur dhe totalisht e pavetëdijshme në veprimet që po bën.

Pamjet janë publikuar në faqe të ndryshme në rrjetet sociale dhe siç duket ish-velina e ka tepruar me alkoolin.

Kejvina është ndër femrat më të bukura shqiptare dhe çdo postim që publikon në rrjetet sociale merr vëmendjen e mediave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet