Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ava Maks flet shqip gjatë intervistës me gazetaren gjermane: Unë jam Amanda dhe…

Këngëtarja me origjinë shqiptare Ava Max ka dhënë së fundmi një intervistë për një televizion gjerman, aty ku ka folur shqip.

Avës iu kërkua nga moderatorja që të fliste shqip. Këngëtarja ia nisi me prezantimin e vetes së saj teksa vuri theksin te flokët e saj ku tha se natyralet i ka të zeza.

“Si jeni të gjithë? Unë jam Amanda apo Ava Max.”- tha këngëtarja ndërsa gazetarja ia ktheu po në shqip:“Edhe je shumë e bukur!”

“Faleminderit, unë i kam flokët të zeza, nuk i kam bjonde.”- tha Ava duke qeshur.
https://www.facebook.com/watch/?v=203418121394961

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet