Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Të fala nga Stresi”, reperi provokon nga arratia, telefonon policinë dhe…

Stresi ndodhet në arrati prej ditësh që kur u shpall në kërkim pas protestave të përshkallëzuara me dhunë për vrasjen e Klodian Rashës në Tiranë.

Ndërkohë, provokimet s’kanë munguar nga ana e reperit Arkimed Lushaj i njohur me emrin artistik “Stresi”.

Ai nga arratia shpeshherë duke sharë kreun e Qeverisë, kryeministrin Edi Rama ka treguar që nuk i frikësohet aspak policisë.

Këtë herë ai ka publikuar një video ku shfaqet një djalë që telefonon policinë dhe i bën të fala nga Stresi.

“Përshëndetje! E ngjo pak ke të fala nga Stresi. “-dëgjohet në video. Ndërkohë Stresi shkruan që të gjithë duhet të bëjnë të njëjtën gjë.

“Thirre policin 129 krejt 🤪🤪🤪🤪 tell them”- shkruan Stresi. /Lajm i fundit.al

https://www.instagram.com/p/CJBc6dqJzsb/?utm_source=ig_web_copy_link

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet