Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shqiptarja shpallet më e bukura e Gjermanisë

Arlinda Prenaj është bukuroshja me origjinë nga Kosova që ka fituar kurorën e Miss Grand Germany 2020.

Ajo është shpallur më e bukura e Gjermanisë, ndërsa në vitin 2019 ishte shpallur Miss Grand Kosovo.

Pas këtij triumfi bukuroshja në fjalë do përfaqësojë Gjermanin në gara internacionale.

Kujtojmë që Miss Grand radhitet si një ndër tre kompeticionet më të rëndësishme të bukurisë botërore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet