Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama publikon videon: 60 sekonda nga kantieri i aeroportit të Kukësit

Kryeministri Edi Rama ka nxjerrë 60 sekonda pamje nga kantieri ku punohet për ndërtimin e Aeroportit të Kukësit. VIDEO e shkurtër tregon të gjitha këndet ku kryhen punimet.

Në sfond ajo ka muzikë me çifteli e cila është tradicionale e zonës.

“Mirëmëngjes dhe me këto 60 sekonda nga kantieri i aeroportit ndërkombëtar të Kukësit, ju uroj një të dielë të mbarë”, shkruan Rama.

Kreu i qeverisë Edi Rama ka premtuar se Aeroporti i Kukësit do të jetë gati shumë shpejt.

Me ironi ai ka deklaruar se do të kthejë qytetarët kuksian në vend me ndërtimin e aeroportit, madje duke i sjellë vota edhe rivalit politik, Partisë Demokratike.

https://www.facebook.com/watch/?v=123776072806349

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet