Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

‘Pse nuk i kreh kurrë flokët?’, Johnson i kthen përgjigjen epike gazetarit

Kryeministrit britanik, Boris Johnsonit, i është bërë një pyetje e sikletshme nga një gazetar gjatë një vizite në Bolton.

Gazetari tha se i ishte lutur e ëma ta pyeste kryeministrin pse nuk i kreh flokët pasi përfaqëson vendin.

Kryeministri e mori me të qeshur pyetjen dhe tha se i kreh flokët, madje një krehër e mban në zyrë.

“Mund të të them që i kreh flokët, madje kam dhe një krehër në zyrë. Të lutem përcilli mamasë urimet më të mira për Krishtlindje nga unë dhe ndjesë për flokët e mi. Bëj më të mirën për to por kështu i kam”, u shpreh Johnson.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet