Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ishte dërguar për kurim në Turqi, koronavirusi i merr jetën mësuesit nga Elbasani

COVID-19 i merr jetën një tjetër mësuesi nga Elbasan. Burime bëjnë me dije se ka ndërruar jetë mësuesi Neim Istrefi.

Ai ishte prekur prej disa ditësh dhe ishte dërguar për kurim në Turqi por nuk mundi ta fitonte betejën me koronavirusin.

Ai jepte mësim në shkollën e mesme profesionale “Sahli Çeka” dhe të gjithë jetën e tij ia kishte dedikuar profesionit për rritjen dhe edukimin e brezave të rinj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet