Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Foto nga vendngjarja/ Aty ku djali 7-vjeçar vrau aksidentalisht efektivin e FNSH-së

Roland Bicerri efektiv i FNSH, humbi jetën sot pasi djali i tij 7-vjeçar e qëlloi atë aksidentalisht për vdekje me armë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:25, në rrugën “Shyqyri Brari”, pranë Kopshtit Zoologjik.

Mësohet se djali i tij i mitur i ka marrë armën nga brezi teksa ky i fundit luante bilardo dhe e ka shkrepur aksidentalisht, por plumbi ka rezultuar fatal për efektivin Roland Bicerri.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet