Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bledi Çuçi vizitë në familjen e Klodian Rashës, shoqërohet nga kreu i SHÇBA

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka zhvilluar sot një vizitë në familjen e 25-vjeçarit që u vra nga një efektiv policie.

I shoqëruar nga kreu i Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, Muhamet Rrumbullaku, Çuçi është takuar me familjarët e Klodian Rashës.

Kujtojmë se më herët kryeministri Edi Rama ka zhvilluar dy vizita në familjen Rasha dhe gjithashtu ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj pas dorëheqjes nga detyra e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet