Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident rrugor në aksin Shkodër-Koplik, makina kthehet përmbys

Një aksident rrugor është regjistruar këtë të diel në aksin Shkodër- Koplik, ku një makinë ka dalë nga rruga e për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Raportohet se i plagosur nga mbetur drejtuesi i makinës, i cili menjëherë është dërguar në spitalin e Shkodër, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Pamje nga vendi i ngjarjes, ku siç shihet nga pamjet makina është kthyer përmbys. Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e të plagosurit dhe shkaqet e këtij aksidenti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet