Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U dënua me 6 muaj burg nga GJKKO, ish-anëtari i KPA apelon vendimin

Luan Daci, zyrtari i parë i cili është dënuar nga Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), ka apeluar vendimin në Apel.

Daci ka ankimuar vendimin e dënimit, ndërsa pritet që në vijim të fillojë procesi gjyqësor në Apel. Daci është dënuar për “Falsifikim dokumentesh”.

GJKKO e gjeti fajtor, ndërsa dha dënimin me 6 muaj burg, i konvertuar në 12 muaj shërbim prove.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet