Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Ropt….”, i riu në Tiranë i vërsulet keq shoferit të moshuar pas fërkimit të mjeteve

Një ngjarje e pazakonte ka ndodhur pak më parë në zonën e Astirit në Tiranë, pas nje incidenti mes mjeteve ne trafik.

Një automjet është përplasur me një kamion dhe pas kësaj, drejtuesi i vetures ka reaguar ashpër ndaj shoferit të kamionit.

Nga pamjet shihet se i riu është mjaft i nervozuar pas aksidentit, duke shpërthyer ndaj burrit në moshë në të shara.

Mesa duket ende ne Shqiperi vazhdon mentaliteti i zgjidhjes se problemeve me force dhe ne menyre individuale pasi prezenca e policise jo vetem qe nuk eshte por as nuk kerkohet nga palet e perfshira ne konflikte.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet