Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Cfarë po ndodh?! Juri Kim takim kokë më kokë me Lulzim Bashën prej disa orësh në Tiranë

Ambasadorja amerikane ne Tirane Juri Kim eshte takuar mbremjen e sotme me kryetarin e PD Lulzim Basha.

Takimi eshte mbajtur ne nje lokal ne zonen e ish bllokut, nderkohe qe nuk dihet ende se per cfare teme mbahet biseda.

Darka e punes mes diplomates se SHBA ne Shqiperi dhe kreut te opozites Lulzim Basha, ka nisur ne ora 19.30.

Ky takim ndodh vetem dy dite pasi prokuroria e Dibres dergoi ne gjyq dosjen 184 te vjedhjes se votave, vendim qe PD dhe opozita e kane cilesuar te turpshem.

Takimi k perfunduar ne ora 22.30 ndersa Basha dhe Kim nuk kane bere deklarata ne lidhje me temen e diskutimeve. /lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet