Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Atletico Madridi “blindon” kryesimin në Spanjë

Skuadra e Atletico Madridit ka vazhduar ta ruajë kryesimin në LaLiga Santander të Spanjës.

Atletico Madrid të shtunën ka fituar 3 – 1 ndaj Elche.

Për fitoren e klubit nga Madridi kanën Luis Suarez dy herë (41 dhe 58) si dhe Diego Costa nga penalltia në minutën e 80-të.

Golin e vetëm për mysafirët e ka shënuar Lucas Boye në minutën e 64.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet