Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksidentoi për vdekje marokenin në Vorë, Policia: Kamioni e përplasi nga pakujdesia…

VORA
Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Vorë. Policia informon se në orën 21:00 një kamion nga pakujdesia goditi për vdekje të huajin maroken.

Kamioni nuk është identifikuar ende teksa po punohet për kapjen e autorit të kësaj ngjarje.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Më datë 18.12.2020, rreth orës 21:00, në Vorë, dyshohet se një mjet kamion ende i paidentifikuar, nga pakujdesia ka aksidentuar me pasojë vdekjen shtetasin maroken me iniciale M.M. Po punohet per identifikimin dhe kapjen e autorit si dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet