Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zv.ministri vendos maskën në mënyrë qesharake në Kanada, videoja bën xhiron e rrjetit

Zv.ministri i Çështjeve Komunale në Kanada Paul Wynnyk, i cili mbikëqyr shpërndarjen e vaksinave COVID në province gjatë një dalje publike ka tentuar të vendosë maskën para kamerave, por mesa duket kjo gjë nuk u realizua në mënyrën më të këndshme të mundshme.

Ai ka dezinfektuar duart më pas mori maskën dhe e vendosi në mënyrë të tillë që ia mbuloi të gjithë fytyrën së bashku me syzet, e më pas ka nxjerrë syzet nga maska dhe i vendosi mbi të.

Kjo video është bërë virale mjaft shpejt dhe është shpërndarë nëpër rrjetet sociale në të gjithë botën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet