Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shqiptari dhe afrikani luftë në Itali, kthejnë lokalin përmbys, përfundojnë në spital

Një shqiptar dhe një afrikan janë bërë për spital mesditën e sotme, pasi u rrahën me njëri tjetrin. Ngjarja ndodhi në Ravena.

Mediat italiane shkruajnë se dy burrat hynë në lokal dhe morën nga një çaj pastaj filluan të diskutojnë.

Por situata agravoi dhe dy burrat filluan të hedhin pjata dhe gotat kundër njëri tjetri, më pas u përplasën fizikisht me grushte dhe shkelma.

Të dy përfunduan në spital me plagë të rënda nga goditjet që i dhanë njëri tjetrit me sende të forta dhe grushte.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet