Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Nami me arrestime në Korçë, SHÇBA burgos 7 efektivë, mes tyre dhe një femër

Ditën e sotme janë árrestuar 7 punonjës pòlicie në komisariatin e Maliqit në rrethin e Korçës, pasi sipas hètimève të kryera nga SHÇBA kanë shpërdoruar detyrën.

Burime bëjnë me dije se janë ndáluar shtetasit A.C dhe F.K nga Buçimasi, të ákuzuar për veprën pènale të shpërdorimit të detyrës.

Gjithashtu në pránga kanë rënë dhe shtetasit Y.D dhe A.Sh punonjës pòlicie në kòmisariatin Maliq, po me të njëjtën ákuzë.

Mes të ndáluarve është dhe një grua me inicialet F.Q banuese në Tiranë, por punojnëse pòlicie në komisariatin e Maliqit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet