Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Infermieres i bie të fikët pas vaksinimit kundër Covid-19

Nje infermiere amerikane u ndje keq pasi u vaksinua kundër Covid-19 me vaksinën e Pfizer/BioNtech, gjatë konferencës për shtyp para gazetarëve.

Videoja që po qarkullon në rrjetet sociale, tregon momentin kur infermiera humb vetëdijen për një moment.

“Më vjen keq, po ndjej marramendje. Më vjen keq”- dëgjohet të thotë ajo përballë gazetarëve.

Disa minuta më vonë ajo ka reaguar dhe u është drejtuar sërish mediave.

Mjekët kanë bërë të ditur se përbërësit e vaksinës nuk i kanë shkaktuar humbjen e vetëdijes, mirëpo Dover tha se ajo e humb vetëdijen shpesh gjithmonë kur ndjen dhimbje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet