Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Djersë të ftohta dhe qëndrim i sikletosur, si u kap mat shqiptarja në Greqi me 34 mijë paund

34 mijë paund iu zbuluan një gruaje shqiptare e cila po tentonte që nga Greqia të futej në Shqipëri.

Nisur nga fakti që gruaja nuk ishte e qetë, punonjësit e doganës në Kakavijë filluan të dyshojnë duke e kontrolluar.

Shqiptarja, sipas medieve greke e kishte fshehur shumën në një pjesë të çantë të cilën e kishte qepur që të mos dallohej. Por skenari nuk shkoi sikur e kishte parashikuar pasi u zbulua.

25% e shumës u mbajt si gjobë për mos deklarimin, ndërsa vijojnë hetimet për të zbuluar origjinën e shumës së konsiderueshme të paundve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet