Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dimri po troket, temperatura ulen lehtë në mëngjes, por ja si do të jenë në mesditë

Masat ajrore me origjinë verilindore kanë diktuar mot të kthjellët por të freskët në vendin tonë. Parashikohet që edhe pasditja të vijojë në të njëjtat kushte atmosferike përjashtuar zonat malore ku herë pas-here do ketë kalime vranësirash.

Temperaturat e ajrit ulen lehtë në mëngjes por mbeten konstante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2°C në 15°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi deri 30 km/h nga drejtimi Verior duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet