Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Abuzonte seksualisht me të miturën prej 4 vitesh, në pranga 58 vjeçari me origjinë shqiptare në Greqi

Një 58 vjeçar me origjinë shqiptare vihet në pranga nga autoritetet greke, pasi është zbuluar se abuzonte seksualisht me një vajzë 10 vjeçare prej 4 vitesh.

Ky incident i rend është publikuar ditët e fundit nga mediat greke dhe ka ndodhur në kryeqytet. Sipas publikimeve të bëra, e mitura e cila ai abuzonte ishte vajza e bashkëjetueses së tij.

Identiteti i shqiptarit ende nuk është bërë me dije, ndërsa autoritetet greke janë duke hetuar edhe një rast tjetër ku dyshohet se 58 vjeçari shqiptar ka qenë i përfshirë. Specifikisht dyshohet se ka abuzuar seksualisht edhe me të miturën e partneres së tij të mëparshme.

Ngjarjet janë duke u hetuar nga organet kompetente, ndërkohë që pritet që shqiptari të dali përpara gjykatës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet