Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zjarr në një shtëpi në Tiranë, policia evakuon banorët

Nje banese ne Sauk eshte perfshire nga flaket nderkohe qe policia dhe zjarrfikesit kane evakuar banoret duke shmangur rrezikun.

Tiranë/Informacion paraprak.

Më datë 17.12.2020, rreth orës 06:30, në Sauk ka rënë zjarr në katin e dytë të banesës së shtetasit I.Ll, ku ka vetëm dëme materiale.

U bë evakuimi i menjehershëm i banorëve nga sherbimet e Policisë.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet