Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vrasja e çiftit Pasho në Itali, misteri i 40 mijë eurove të zhdukura!

Nje shume prej 40 mije eurosh ka shtuar misterin lidhur me vrasjen makabre te ciftit shqiptar ne Itali. Hetuesit kane zbardhur detaje të reja lidhur me motivet e vrasjes makabër të dyfishtë kundrejt Shpëtim dhe Teuta Pashos, të cilët janë zhdukur prej vitit 2015 dhe vetëm pas 5 vitesh ata janë evidentuar në 4 valixhe në të cilat edhe janë gjendur pjesë të trupave të tyre.

Mes shume dyshimeve për motivet e vrasjes së çiftit me origjinë shqiptare, është bërë publike ditën e sotme nga mediat italiane, një prej tyre.

Sipas hetuesve 40 mijë euro u zhdukën ditën që gjurmët e çiftit Pasho u zhdukën.

Shuma monetare i përkiste Shpëtim Pashos, si rezultat i një gjyqi të fituar për një aksident të rend në të cilin ishte përshirë ai dhe e ka fituar dëmshpërblimin.

Prindërit iu gjetën të masakruar në 4 valixhe, jeta luksoze e Taulant Pashos pas daljes nga burgu

Vrasja makabër e çiftit Pasho në Itali/ Ditën që djali i tyre doli nga burgu u zhdukën 40 mijë euro

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet