Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama takon Vjosa Osmanin: Me presidenten në detyrë të Kosovës

Kreu i qeverisë Edi Rama ka pritur në një takim në kryeministri, presidenten në detyrë të Kosovës Vjosa Osmani e cila po zhvillon një vizitë zyrtare në Shqipëri.

“Kryeministria – Me Presidenten në Detyrë të Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani”, shkruan Rama.

Vjosa Osmani ka mbajtur takime me personalitete të ndryshme të politikës shqiptare, ndërsa sot mbajti një fjalim pikërisht nga foltorja e Kuvendit gjatë seancës plenare.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet