Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Presidenti i Francës Macron infektohet me Covid-19

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron ka rezultuar i infektuar me Covid-19.

Kreu i shtetit francez shfaqi simptoma të sëmundjes dhe më pas iu nënshtrua testit, pas të cilit rezultoi pozitiv.

Presidenti Macron do të qëndrojë i izoluar sipas protokollit të autoriteteve shëndetësore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet