Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përplasen dy makina tek Uji i Ftohtë në Vlorë, plagoset rëndë një person

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në brendësi të tunelit në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë.

Burime bëjnë me dije se dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin e për pasojë ka mbetur i dëmtuar rëndë një person.

Ai është dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të sqaruar rrethanat e plota të saj .

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet