Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina përplaset me bordurat tek Uji i Ftohtë në Vlorë, përfundon në spital 18-vjeçari

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Vlorës, në dalje të tunelit në “Uji të Ftohtë”.

Policia njofton se një makinë, e cila drejtohej nga një 18-vjeçar, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës, ku është plagosur adoleshenti.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 17.12.2020, rreth orës 19:15, në dalje të tunelit në “Uji të Ftohtë”, Vlorë, një automjet me drejtues shtetasin A. T., 18 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës, për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet