Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rrjedh bombola e gazit, shpërthen në flakë banesa e të moshuarit në Durrës

Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në lagjen nr.13, në Durrës.

Si pasojë e shpërthimit Feta Baroti 75-vjeç njëkohësisht pronari banesës, mësohet se ka mbetur i lënduar.

75-vjeçari i cili ka pësuar dëmtime të lehta ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.
Më datë 17.12.2020, në orën 06:45, në lagjen nr.13, Durrës, si pasojë e rrjedhjes së bombulës së gazit ka rënë zjarr në banesën e shtetasit F. B., 75 vjeç, i cili ka pësuar dëmtime të lehta dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikësve kanë dhënë ndihmën e parë ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet