Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“I rilindur pas vitesh të tëra degradimi”, Rama publikon pamje të repartit të pediatrisë në Spitalin Rajonal të Beratit

25 prilli po afron dhe palët kanë intesifikuar akuzat ndaj njëra-tjetrës. Kryeministri Edi Rama ka sulmuar opozitën për spitalet e lëna në harresë gjatë kohës që qeverisnin ato.

Rama ka postuar pamjet e repartit të pediatrisë në Spitalin Rajonal të Beratit, ku sipas tij ka rilindur pas vitesh të tëra degradimi.

“Me këtë vizitë tek reparti i pediatrisë në Spitalin Rajonal të Beratit, që ka rilindur pas vitesh të tëra degradimi, duke u shërbyer vogëlushëve në nevojë për kujdes shëndetësor me standarde optimale, ju uroj ditë të mbarë”- shkruan Rama, shkrim i cili shoqërohet me video.

Postimi i plotë i Ramës:

MIRËMËNGJES
dhe me këtë vizitë tek reparti i pediatrisë në Spitalin Rajonal të Beratit, që ka rilindur pas vitesh të tëra degradimi, duke u shërbyer vogëlushëve në nevojë për kujdes shëndetësor me standarde optimale, ju uroj ditë të mbarë
#ShëndetiMbiTëGjitha
#ShëndetësiaQëDuam për #ShqipërinëQëDuam

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet