Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Foto/ Nudo në vaskë, zhvishet Arilena Ara

Arilena Ara ka ngritur temperaturat me foto të nxehta në rrjetet sociale.

Këngtarja e njohur postoi një video teksa qëndronte nudo në një vaskë të mbushur me ujë, ndërsa i kishte kthyer kurrizin kamerës, duke mbuluar kështu pjesët intime.

Ajo dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse në imazhin provokues, që e shoqëroi me titullin e këngës së saj të fundit: ‘A i sheh?’

Pak ditë më parë, Arilena Ara dhe Alban Skënderaj sollën bashkëpunimin e tyre të parë.

‘A i sheh’ u quajt kënga, që rezultoi mjaft e sukssesshme dhe u prit mjaft mirë nga publiku.

Këngëtari vlerësoi Arilena Arën, duke thënë se ajo është artistja e dytë femër, pas Miriam Canit me të cilën ka realizuar bashkëpunim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet