Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

FIFA shpall trajnerin më të mirë të vitit 2020

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp ka fituar çmimin për trajnerin më të mirë të vitit nga FIFA.

Klopp ka thënë se është i befasuar nga ky vleresim i Federates Boterore te Futbollit.

kete titull Klopp e fiton për herë të dytë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet