Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Abuzoi seksualisht me vajzën e mitur të partneres së tij, arrestohet shqiptari

Një ngjarje tròndítëse ka ndodhur në Greqi pasi një 58-vjeçar shqiptar ka ábùzuar sèksualisht me vajzën e partneres së tij që kur ishte 10 vjeçe.

Ai është árrèstuar ndërsa rasti trònditës u zbulua pas ankesës së vajzës, e cila tani është 14 vjeçe.

Çifti jetonte në Perama dhe dyshohet se burri ábùzoi të miturën për të paktën katër vjet. Shqiptari u árrèstua dhe nesër do të dërgohet në pròkurori.

Në të njëjtën kohë, ákùza të tjera në lidhje me të kaluarën e 58-vjeçarit nga Shqipëria janë duke u shqyrtuar, dhe më konkretisht për ábùzimin e mundshëm të një tjetër vajze të mitur me një tjetër partnere të tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet