Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

OBSH këshillon europianët: Mbani maska gjatë mbledhjeve familjare për Krishtlindje

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka dhënë një propozim të çuditshëm për europianët gjatë drekës së Krishtlindjeve.

Sipas OBSH, duke ditur se Europa po kalon një valë vdekjeprurëse të COVID-19, qytetarët duhet të mbajnë maska gjatë mbledhjeve familjare për Krishtlindje.

Shumë prej vendeve janë të vendosura mos i mohojnë qytetarëve festën e Krishtlindjeve, dhe do të lirojnë disa masa, por kjo rrezikon një përhapje të COVID-19.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet