Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjendet një 60-vjeçar pa shenja jetë në Prishtinë

Një person është gjetur i vdekur në lagjen Tophane në Prishtinë, konkretisht në rrugën “Mark Isaku”.

Rastin e ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

Ai ka thënë se policia ka marrë informatë rreth orës 18:40 se një person është hasur i shtrirë në tokë në rr.”Mark Isaku”, dhe menjëherë njësia policore ka dale në vendngjarje, shkruajnë mediat e Kosovës.

Po ashtu është ftuar edhe ekipin e mjekeve emergjent. Pas kontrollit mjekësor, është konfirmuar se personi është pa shenja jete.

Personi është i gjinisë mashkullore, rreth 60 vjeç.

“Aktualisht ka nisur hetimi për rrethanat qe karakterizojnë ngjarjen”, tha Borovci.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet