Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gafa e pafalshme/ Juventusi përballet me Atlantën, Morata nuk shënon as me portë bosh

Juventusi luajti mbrëmjen e sotme ndaj Atalantës. Sulmuesi bardhezi, Alvaro Morata, ka pasur shansin të kalojë Juventusin në avantazh, por ka bërë më të vështirën, duke u bërë objekt tallje në rrjetet sociale.

Në minutën e 14’, spanjolli kishte mundësinë e artë, teksa pas një pasimi të dhënë për Ronaldon, topi i kthehet pas.

Megjithatë sulmuesi bëri më të keqqen, duke e gjuajtur topin aq dobët me pjesën e pasme të këmbës, sa nuk kishte fuqinë për të shkuar në rrjetë.

Kaq mjaftoi që në rrjetet sociale të fillonte të bënte xhiron rasti i humbur i Moratës, ku nuk mungojnë as talljet me sulmuesin e Juventusit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet