Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla ndihmojnë për luftën kundër Covid-19, kjo është shuma e parave që dhuruan

Së fundmi Fjolla Morina dhe bashkëshorti i saj Fisnik Syla kanë dhuruar 2,000 euro për blerjen e 3 aparaturave për oksigjen gjatë pandemisë së Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur Labinot Tahiri i cili e ka nisur këtë nismë për të mbledhur donacione për njerëzit që janë në luftë me Covid-19 nëpër spitale.

“Kolegia ime Fjolla Morina dhe shoku im Fisnik Syla, sot kanë dhuruar 2000 euro për blerjen e 3 aparaturave për oksigjen. Njerëzit po vazhdojnë të dhurojnë donacione për shëndetin e qytetarëve. Zoti ju shpërbleftë! Faleminderit shumë”, ka shkruar Labinoti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet