Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dërgohen para gjykatës së Vlorës 28 të arrestuarit për drogë

Nën masa të rrepta sigurie kanë hyrë sot në gjykatë 28 personat e arrestuar dy ditë më parë për trafikim të lëndëve narkotike. Pritet të zhvillohet seanca për marrjen e masës së sigurisë.

Pranë gjykatës së shkallës së parë në Vlorë, janë mbledhur familjarë të shumtë të personave të arrestuar.

Arrestimi i këtyre personave ka ardhur pas një hetimi 6 mujor në qytetin e Vlorës. Përveç të arrestuarve janë shpallur në kërkim edhe 4 persona të tjerë që kanë lidhje me grupin kriminal.

Të arrestuarit në Vlorë janë nga fshatrat Kuç, Kallarat, Tërbaç, Vranisht, , Bashaj, Poro por edhe nga Gjirokastra e Tirana.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet