Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Capital T tregon arsyen pse ka refuzuar Fifin për bashkëpunim

Capital T është një nga reperët më të suksesshëm të momentit. Ai sapo ka publikuar albumin e tij “Sculpture”, i cili ka ka patur shumë sukses.

Pak kohë më parë, këngëtarja Fifi gjatë një interviste u shpreh se dy personazhet vip që e kishin refezuar për një bashkëpunim ishin Ledri dhe Capital T me arsyetimin e ishin të fokusuar tek Albumin.

Së fundi Capital T ka realizuar një intervistë në rrjetet sociale ku ndjekësit e kanë pyetur rreth kësaj teme. Ai ka treguar se Fifi është një këngëtare shumë e mirë dhe bën këngë më të mira se ajo që i kishte ofruar.

“Se s’mu përshtat koha për shkak të albumit edhe kënga nuk ishte e duhura, Fifi bën këngë më të mira se ajo që ma ka propozuar përndryshe më pëlqen shumë si këngëtare”, është shprehur Capital.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet