Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U ndalua për korrupsion, Gjonaj pezullon shefen e Shërbimit të Provës në Kurbin

Pasi u ndalua nga policia nën akuzën e korrupsionit, ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka pezulluar nga detyra shefen e Shërbimit të Provës në Kurbin, Lindita Lelçajn.

Operacioni për ndalimin e Shefes së Shërbimit te provës në Kurbin është bërë i mundur nëpërmjet personave të infiltruar, me metoda proaktive.

Leçaj është akuzuar edhe më herët për humbje dosjesh.

Deri më tani policia nuk ka dhënë asnje njoftim zyrtar per ngjarjen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet