Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama: Keqardhje për heshtjen e Bashës, nuk urdhëron dot as Molotova Ademin

Kryeministri Rama duke folur për situatën e krijuar nga protestat gjatë këtyre ditëve tha se Meta dhe Berisha janë të pandarë në objektivin e tyre për të marrë qeverinë. Ndër të tjera ai ka komentuar dhe heshtjen e Lulzim Bashës duke thënë se ai nuk komandon dot as Molotova Ademin (Voltana Ademin.

“Ilir Meta dhe Saliu janë bashkë të pandarë dhe kanë vetëm 1 objektiv, si tja dalin asaj që nuk kanë për tja dalë dot kurrë, të pengojnë popullin shqiptar të zgjedhë atë që do. Jam i keqardhur se si Lulzim Basha hesht si ata semaforët e fikur. Nuk urdhëron dot as Molotva Ademin. As Molotova Ademin nuk e urdhëron dot. Kam një thirrje për prindërit që të mos lenë fëmijët nën ndikimin e Ilir Metës” – tha Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet