Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ekonomia në fokus, Rama në konferencë online me gazetarët

Kryeministri Edi Rama në konferencë online me gazetarët. Fokusi është ekonomia.

Në krah të tij është ministrja e ekonomisë, Anila Denaj dhe ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj.

Vijon…

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet